HJ51.2V-314RT 16kWh LiFePO4 Güneş Enerjisi Bataryası, 6000 Döngü ve Ev Enerjisi Depolama İçin 200A Deşarjlı
Temel Özellikler
Menşe Yeri: Çin
Marka Adı: Huijie
Model Number: HJ51.2V-314RT
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı: 50
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Tedarik Yeteneği: 1000/Hafta
Özellikler
Rated Energy: 16.076 kWh Cycle Life: 25°C'de 6000 döngü
Nominal Voltage: 51.2V Nominal Capacity: 314Ah
Max Charge/Discharge Current: 200A Communication: Can, Rs485, Rs232
Parallel Expansion: Evet Dimensions (L×W×H): 768 × 480 × 300 mm
Weight: 120 kg Battery Type: LiFePO₄
High Light:
16kWh ömrü olan PO4 güneş pilleri
ev enerji depolama bataryası 200A deşarjlı
6000 döngülü güneş enerjisi bataryası
Ürün Tanımı
Evde Güneş Enerjisi Depolaması için 16kWh LiFePO4 Bataryası HJ51.2V-314RT
HJ51.2V-314RT - 16kWh LiFePO4 Ev Güneş Bataryası. 6000 döngü ömrü, 200A boşaltma, Inverter uyumluluğu için CAN/RS485.
...ve...A sınıfı 3.2V 314Ah prizmatik hücreler1P16S konfigürasyonunda, bu batarya,6000 döngü- daha fazla eşdeğer15 yılGünlük işlevler.200A şarj/şarj akımıGüçlü hibrit inverterleri desteklerken, çoklu iletişim arayüzleri (CAN, RS485, RS232) önde gelen inverter markalarıyla sorunsuz entegrasyonu sağlar.
Neden LiFePO4'ü seçiyorsunuz?
  • Daha güvenli:Termal kaçış yok, yangın riski yok.
  • Daha uzun ömür:Diğer lityum kimyasalları için 2000-3000'e karşı 6000 döngü.
  • Yüksek güç:Aşırı ısınmadan sürekli 200A'ya dayanır.
  • Çevre dostu:Zehirli olmayan, geri dönüştürülebilir malzemeler.
Temel Özellikler
  • Yüksek Enerji yoğunluğu- 16.076 kWh, kompakt bir 768×480×300 mm kafesinde değerli duvar veya zemin alanı tasarrufu sağlar.
  • Geniş Inverter Uyumluluğu- CAN ve RS485 portları standart LiFePO4 protokollerini destekler.
  • Yüksek Sürekli Akım200A şarj ve boşaltma, bataryayı 10kW'dan fazla inverterle çalıştırır.
  • Kurulumu Kolay- Duvara monte edilebilir veya yere dayanabilir.
Sıkça Sorulan Sorular
Bu pilin kullanılabilir enerjisi nedir?
Döngü ömrü ne kadar?
Bu yaklaşık 15 yıllık günlük kullanımla eşdeğerdir.
Birden fazla pil paralel olarak bağlanabilir mi?
Evet, batarya paralel genişlemeyi destekler.
Hangi iletişim protokollerini destekliyor?
Çoğu hibrit inverter ile sorunsuz entegrasyon için CAN, RS485 ve RS232 arayüzlerini destekler.
Hangi sıcaklık aralığında çalışabilir?
Şarj: 0°C'den 40°C'ye; boşaltma: -20°C'den 40°C'ye. Performans bu aralık dışında bozulabilir.