6000W Toplam Çıktı 2500X döngü ömrü ve 220V şarj çıkışı ile taşınabilir EV şarj cihazı
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Sichuan, Çin
Marka Adı:
HUIJIE
Model Number:
7314
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
1
Fiyat:
$1,720-1,728
Özellikler
| Cycle Life: | 2500X | Charging Output: | 220V |
| Total Output: | 6000W | Output Power: | AC Saf Sinüs Dalgası |
| Output Hertz: | 50Hz/60Hz | AC Charging Power: | 2800W (3 saat %80, 3,5 saat dolu) |
| UPS Function: | 0 Saniye | USB Output: | Dört yönlü çıkış, maksimum 18W |
| EV Charging: | 6000KW | Input Voltage: | 220V |
| Product Size: | 800mmx340mmx650mm | Battery Life: | >2500 kez |
| Model Number: | 7314 | Output Type: | taşınabilir güç kaynağı |
| Use Case: | Yolcu aracı | ||
| High Light: | 6000W Toplam Çıktı Taşınabilir EV Şarj cihazı,2500X Döngü Süresi Taşınabilir EV Şarj Aracı,220V şarj çıkışı taşınabilir EV şarj cihazı |
||
Ürün Tanımı
Fabrika Fiyatı Acil Araç Pil Atlama Starter Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Güç Bankası İstasyonu
Ürün Genel Görünümü
Teknik özellikler
| Şarj çıkışı | 220V |
| Görev | Araba şarjı |
| Kullanımı | Bireysel araba |
| Doğum yeri | Çin, Sichuan |
| Marka Adı | HUIJIE |
| Türü | Portatif güç kaynağı |
| Döngü Yaşamı | 2500X |
| Toplam Üretim | 6000W |
| Model Numarası | 7314 |
| Ürün Adı | Portatif güç kaynağı |
| Çıkış Gücü | Ac saf sinüs dalgası |
| Çıkış Hertz | 50HZ/60HZ |
| AC Şarj Gücü | 2800W (3 saat 80%, 3,5 saat tam) |
| UPS FONKSYONU | 0 saniye |
| USB çıkışı | Dört yönlü çıkış, maksimum 18W |
| EV Şarjı | 6000kw |
| Giriş voltajı | 220 V |
| Ürün boyutu | 800mmx340mmx650mm |
| Pil şarj ve boşaltma ömrü | >2500 kere |
Sıkça Sorulan Sorular
Siz fabrika mı yoksa dağıtımcı mısınız?
2017 yılından beri dağıtımcıyız.
S2: Küçük siparişler için OEM markasını tedarik ediyor musunuz?
Evet, küçük siparişler için OEM logosu ve paketi sunuyoruz ve isteklerinize göre kalıp yapabiliriz.
S3: Hangi sertifikaları sağlayabilirsiniz?
Evet, E işareti, DOT, SAE, ISO9001, Spektrum test raporu, Goniophotometers sistem test raporu, EMC tedarik edebiliriz.
S4. Ürünün kalitesini nasıl garanti edersiniz?
Tüm ürünlerimizin kusurlu oranı %0.2'dir. Toplu üretimden önce 9 test, üretim sırasında 4 test yaptık ve nakliye öncesi son 12-24V Değişen voltaj testi yapacağız.
S5: sonrası servise ne dersin?
Lütfen bazı fotoğraflar çekin ve ürünlerle ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize e-posta gönderin. O zaman onayladıktan sonra sizin için en iyi çözümü sağlayacağız. Ve garanti 12 aydır.
S6: MOQ nedir?
Çoğu ürün için örnek siparişini kabul ediyoruz. Mükemmel miktarınıza göre uygun indirim ve en uygun maliyetli nakliye ücreti alacaksınız.
Siparişimi ne zaman göndereceksiniz?
Ödemenizi normal olarak aldıktan 3-7 gün sonra, sipariş miktarına ve üretim programına göre müzakere edilebilir, toplu siparişler için 7 ila 25 iş günü.