4000W Toplam Çıktı 2500X Döngü Süresi ve 220V Şarjla Yüksek Güçlü Taşınabilir EV Şarj cihazı
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Sichuan, Çin
Marka Adı:
HUIJIE
Model Number:
7313
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
1
Fiyat:
$1,215-1,219
Özellikler
| Cycle Life: | 2500X | Charging Output: | 220V |
| Total Output: | 4000w | Output Power: | AC Saf Sinüs Dalgası |
| Output Hertz: | 50Hz/60Hz | Output Voltage: | AC110V~220V |
| AC Charging Power: | 1400W | UPS Function: | 0 Saniye |
| EV Charging: | 4kw | Input Voltage: | 220V |
| Product Size: | 560mmx280mmx580mm | Battery Life: | >2500 kez |
| Charging Time: | 4 saat %80, 5 saat dolu | Model Number: | 7313 |
| Use: | Yolcu aracı | ||
| High Light: | 4000W taşınabilir EV şarj cihazı,2500X Döngü Süresi Taşınabilir Güç kaynağı,220V Şarj Mobil EV Şarj cihazı |
||
Ürün Tanımı
Elektrikli Güneş Enerjisi Depolama Mobil için Yüksek Kaliteli Araba Yüksek Güç Bankası Lityum Pil İstasyonu
Ürün Genel Bakışı
Bu taşınabilir güç kaynağı, yüksek güç çıkışı ve uzun çevrim ömrü sunan elektrikli araçlar ve güneş enerjisi uygulamaları için güvenilir enerji depolama ve şarj yetenekleri sunar.
Ürün Resimleri
Teknik Özellikler
| Şarj Çıkışı | 220V |
| Fonksiyon | Araç şarjı |
| Kullanım | Binek Araç |
| Menşe Yeri | Çin, Sichuan |
| Marka Adı | HUIJIE |
| Tip | Taşınabilir güç kaynağı |
| Çevrim Ömrü | 2500X |
| Toplam Çıkış | 4000W |
| Model Numarası | 7313 |
| Ürün Adı | Taşınabilir güç kaynağı |
| ÇIKIŞ GÜCÜ | Saf sinüs dalgası |
| ÇIKIŞ HERTZ | 50HZ/60HZ |
| ÇIKIŞ VOLTAJI | AC110V~220V |
| AC ŞARJ GÜCÜ | 1400W (4 saat %80, 5 saat tam) |
| UPS FONKSİYONU | 0 saniye |
| EV ŞARJI | 4kw |
| Giriş voltajı | 220 V |
| Ürün boyutu | 560mmx280mmx580mm |
| Pil şarj ve deşarj ömrü | >2500 kez |
Sıkça Sorulan Sorular
S1. Fabrika mısınız yoksa distribütör mü?
Fabrika! 2017'den beri distribütörüz. Fabrika fiyatı ve bol stok ışığı, hızlı teslimatı sağlamak için.
S2. Küçük siparişler için OEM marka tedarik ediyor musunuz?
Evet, küçük siparişler için OEM logo ve paket sunuyoruz. Ve isteklerinize göre kalıp yapabiliriz.
S3. Hangi sertifikaları sağlayabilirsiniz?
Evet, E-mark (bazı ışıklar), DOT, SAE, ISO9001, Spektrum test raporu, Goniophotometer sistem test raporu, EMC sağlayabiliriz. İhtiyacınız olursa sertifikalar yapabiliriz.
S4. Ürün kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
Tüm ürünlerimizin kusurlu oranı %0,2'dir, seri üretimden önce 9 test, üretim sırasında 4 test yapıyoruz ve sevkiyattan önce son 12-24V Alternatif voltaj testi yapacağız.
S5. Satış sonrası hizmet nasıl?
Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bazı fotoğraflar çekin ve bize e-posta gönderin. Ardından onayımızdan sonra size en iyi çözümü sunacağız. Ve garanti 12 aydır.
S6. MOQ nedir?
Ürünlerin çoğu için numune siparişini kabul ediyoruz. Miktarınza göre ilgili indirimi ve en uygun maliyetli nakliye ücretini alacaksınız.
S7: Siparişimi ne zaman gönderiyorsunuz?
Normalde ödemenizi aldıktan sonra 3-7 gün içinde, sipariş miktarına ve üretim programına göre müzakere edilebilir, toplu siparişler için 7 ila 25 iş günü.