3500W Toplam Çıkışlı Taşınabilir EV Şarj Cihazı ve 220V Şarj Özelliği ile 2500X Döngü Ömrüne Sahip Acil Durum Akü Takviye Marş Güç Bankası
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Sichuan, Çin
Marka Adı:
HUIJIE
Model Number:
7312
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
5
Fiyat:
$748-753
Özellikler
| Cycle Life: | 2500X | Charging Output: | 220V |
| Total Output: | 3500W | Output Power: | AC Saf Sinüs Dalgası |
| Output Hertz: | 48HZ~52HZ | Output Voltage: | AC210V~220V |
| Product Weight: | 28kg | DC Output: | 100W(MAKS.) |
| Input Voltage: | 220V | Product Size: | 420mmx280mmx270mm |
| Battery Life: | >2500 kez | Model Number: | 7312 |
| Output Type: | taşınabilir güç kaynağı | Use Case: | Yolcu aracı |
| Function: | Araba şarjı | ||
| High Light: | 3500W Toplam Çıkışlı Taşınabilir EV Şarj Cihazı,220V Şarj Çıkışlı Takviye Marş Güç Bankası,2500X Döngü Ömrüne Sahip Acil Durum Aküsü |
||
Ürün Tanımı
Acil durum bataryası Güneş şarj edilebilir Otomobil Başlatma Tedarik Otomobil Elektrikli Çok fonksiyonel Atlama Başlatıcı Güç Bankası
Ürün Genel Görünümü
Teknik özellikler
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Şarj çıkışı | 220V |
| Görev | Araba şarjı |
| Kullanımı | Bireysel araba |
| Doğum yeri | Çin, Sichuan |
| Marka Adı | HUIJIE |
| Türü | Portatif güç kaynağı |
| Döngü Yaşamı | 2500X |
| Toplam Üretim | 3500W |
| Model Numarası | 7312 |
| Çıkış Gücü | AC saf sinüs dalgası |
| Çıktı Hertz | 48 Hz~52 Hz |
| Çıkış Voltajı | AC210V~220V |
| Ürün Ağırlığı | 28 kg |
| DC çıkışı | 100W ((MAX) |
| Giriş Voltajı | 220 V |
| Ürün Boyutu | 420 mm x 280 mm x 270 mm |
| Pil şarj/şarj ömrü | >2500 kere |
Ek Ürün Görünümleri
Sıkça Sorulan Sorular
Siz fabrika mı yoksa dağıtımcı mısınız?
A: Fabrika! 2017'den beri dağıtımcıyız. Fabrika fiyatı ve hızlı teslimatı sağlamak için bol stok ışığı.
S2: Küçük siparişler için OEM markasını tedarik ediyor musunuz?
A: Evet, küçük siparişler için OEM logosu ve paketi sunuyoruz. Ve isteklerinize göre kalıp yapabiliriz.
S3: Hangi sertifikaları sağlayabilirsiniz?
A: Evet, E-mark (bazen bazı ışıklar), DOT, SAE, ISO9001, Spektrum test raporu, Goniophotometers sistem test raporu, EMC tedarik edebiliriz.
S4. Ürünün kalitesini nasıl garanti edersiniz?
A: Tüm ürünlerimizin kusurlu oranı% 0.2'dir, kitlesel üretimden önce 9 testimiz var, üretim sırasında 4 testimiz var ve nakliye öncesi son 12-24V Değişken voltaj testi yapacağız.
S5: sonrası servise ne dersin?
A: Lütfen bazı fotoğraflar çek ve ürünlerle ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize e-posta gönderin. Sonra onayladıktan sonra sizin için en iyi çözümü sağlayacağız. Ve garanti 12 aydır.
S6: MOQ nedir?
A: Çoğu ürün için örnek siparişi kabul ediyoruz. Mükemmel miktarınıza göre uygun indirim ve en uygun maliyetli nakliye ücreti alacaksınız.
Siparişimi ne zaman göndereceksiniz?
A: Ödemenizi normal olarak aldıktan 3-7 gün sonra, sipariş miktarına ve üretim programına göre müzakere edilebilir, toplu siparişler için 7 ila 25 iş günü.
İletişim bilgileri