1CCS CHADEMO NACS ve 0 °C-55 °C çalışma sıcaklığı için LCD Ekranı ile.2KW 10A taşınabilir EV şarj cihazı
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Sichuan, Çin
Marka Adı:
HUIJIE
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
1
Fiyat:
$250.20-278
Özellikler
| Output Power: | 1200W | Input Voltage: | 200-240V |
| Output Current: | T/T | Current: | 10A |
| Operating Temperature: | 0 ℃ -55 ℃ | Display Screen: | Güç Türü |
| Interface Standard: | CCS Chademo NACS | ||
| High Light: | 1.2KW taşınabilir EV şarj cihazı,10A Hareketli Şarj İstasyonu,0°C-55°C çalışma sıcaklığı AC EV şarj cihazı |
||
Ürün Tanımı
Toptan Özel 1.2KW 10A Taşınabilir AC Elektrikli Araç Hareketli Şarj İstasyonu CCS CHADEMO NACS Şarj Tabancası ile
Ürün Özellikleri
| Öğe | Değer |
|---|---|
| Menşe Yeri | Çin |
| Arayüz Standardı | CCS CHADEMO NACS |
| Çıkış Akımı | AC |
| Çıkış Gücü | 1200W |
| Giriş Voltajı | 200-240V |
| Amaç | değiştirme/onarım için |
| Durum | Yeni |
| Marka Adı | HUIJIE |
| Ürün adı | AC küçük 1200W hareketli şarj istasyonu |
| Akım | 10A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C-55°C |
Sıkça Sorulan Sorular
S1. Fabrika mısınız yoksa distribütör mü?
C: Fabrika! 2017'den beri distribütörüz. Hızlı teslimatı sağlamak için fabrika fiyatı ve bol miktarda stok ışığı.
S2. Küçük siparişler için OEM marka tedarik ediyor musunuz?
C: Evet, küçük siparişler için OEM logo ve paket sunuyoruz. Ve isteklerinize göre kalıp yapabiliriz.
S3. Hangi sertifikaları sağlayabilirsiniz?
C: Evet, E-mark (bazı ışıklar), DOT, SAE, ISO9001, Spektrum test raporu, Goniophotometer sistem test raporu, EMC sağlayabiliriz. İhtiyacınız olursa sertifikalar yapabiliriz.
S4. Ürün kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
C: Tüm ürünlerimizin kusurlu oranı %0.2'dir, seri üretim öncesi 9 test, üretim sırasında 4 test yapıyoruz ve sevkiyat öncesinde son 12-24V Alternatif voltaj testini yapacağız.
S5. Satış sonrası hizmet nasıl?
C: Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bazı fotoğraflar çekin ve bize e-posta gönderin. Ardından onayımızdan sonra size en iyi çözümü sunacağız. Ve garanti 12 aydır.
S6. MOQ nedir?
C: Çoğu ürün için numune siparişini kabul ediyoruz. Miktarinize göre ilgili indirimi ve en uygun maliyetli nakliye ücretini alacaksınız.
S7: Siparişimi ne zaman gönderiyorsunuz?
C: Normalde ödemenizi aldıktan sonra 3-7 gün, sipariş miktarına ve üretim programına göre müzakere edilebilir, toplu siparişler için 7 ila 25 iş günü.